oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska, Przyjaźni

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska, Przyjaźni
dom na sprzedaż

ESP-DS-1034

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Kędzierzyn-Koźle, w dzielnicy Blachownia przy ul. Przyjaźni 1. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 0,1550 ha, co zapewnia komfortową przestrzeń do życia oraz ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 555 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 000,00 zł
cena 360 000
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska, Szkolna

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska, Szkolna
dom na sprzedaż

ESP-DS-1031

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży niewielkiego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Kędzierzynie-Koźlu, w dzielnicy Blachownia przy ul. Szkolnej 5. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 0,1239 ha. Teren jest ...

Powierzchnia
1 239,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 239 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
125,10 zł
cena 155 000
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn, Karola Miarki

Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn, Karola Miarki
dom na sprzedaż

ESP-DS-1025

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży połowy domu położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Karola Miarki. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny zlokalizowany na piętrze budynku. Mieszkanie składa się z dużej, ustawnej kuchni, ...

Powierzchnia
72,58 m2
Powierzchnia działki [m2]
896 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 962,25 zł
cena 215 000
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica, Kłodnicka

Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica, Kłodnicka
dom na sprzedaż

ESP-DS-984

Agencja Espero Nieruchomości z przyjemnością prezentuje elegancki i funkcjonalny dom jednorodzinny, usytuowany w samym sercu malowniczej Kłodnicy, w Kędzierzynie-Koźlu. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesność i komfort, zapewniając idealne warunki ...

Powierzchnia
109,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
931 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 247,71 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica, Kłodnicka
bez prowizji
dom na sprzedaż - Namysłów, Rubinowa

Namysłów, Rubinowa
dom na sprzedaż

ESP-DS-983

Agencja Espero Nieruchomości prezentuje nieruchomość usytuowaną w Namysłowie, w obrębie ewidencyjnym Kamienna. To miejsce, które zapewni Państwu spokój i komfort życia, w otoczeniu natury i zieleni. Działka, oznaczona jako nr 587/10 oraz 587/11, o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
137,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 763 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 474,45 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Namysłów, Rubinowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem