oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn, Lompy

Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn, Lompy
mieszkanie na sprzedaż

ESP-MS-1038

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego mieszkania położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Lompy 6. Lokal o powierzchni użytkowej 49,34 m² został świeżo wyremontowany i urządzony z dbałością o komfort przyszłych właścicieli. ...

Powierzchnia
49,34 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 600,32 zł
cena 375 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn, Karola Miarki

Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn, Karola Miarki
mieszkanie na sprzedaż

ESP-MS-1037

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Karola Miarki 33. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny zlokalizowany na piętrze budynku. Mieszkanie składa się z dużej, ustawnej ...

Powierzchnia
72,58 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 962,25 zł
cena 215 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zdzieszowice, Akacjowa

Zdzieszowice, Akacjowa
mieszkanie na sprzedaż

ESP-MS-1028

Agencja Espero Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową ofertę sprzedaży mieszkania, położonego w spokojnej i zielonej części Zdzieszowic, przy ul. Akacjowej 12. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
47,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 237,29 zł
cena 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Zdzieszowice, Akacjowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica, Kłodnicka

Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica, Kłodnicka
mieszkanie na sprzedaż

ESP-MS-1024

Agencja Espero Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę komfortowego mieszkania położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kłodnickiej 8, w budynku dawnej „Kłodniczanki”. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i przeszedł kompleksowy remont, dzięki ...

Powierzchnia
61,07 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 748,65 zł
cena 290 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn, 9 Maja

Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn, 9 Maja
mieszkanie na sprzedaż

ESP-MS-1016

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. 9 Maja 1. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń składa się z: trzech pokoi ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 385,96 zł
cena 250 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica, Pocztowa

Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica, Pocztowa
mieszkanie na sprzedaż

ESP-MS-1004

Agencja Espero Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. Pocztowej. Na powierzchni 70 m² znajduje się starannie zaprojektowana przestrzeń, obejmująca: – dwie przytulne sypialnie, – ...

Powierzchnia
79,20 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 037,88 zł
cena 399 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem