Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Kędzierzyn-Koźle, w dzielnicy Blachownia przy ul. Przyjaźni 1.
Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 0,1550 ha, co zapewnia komfortową przestrzeń do życia oraz możliwość aranżacji ogrodu według własnych potrzeb. Budynek posiada duży potencjał i z powodzeniem może pełnić funkcję domu dwurodzinnego.
Na parterze znajduje się funkcjonalny układ pomieszczeń obejmujący kuchnię, trzy pokoje oraz łazienkę. Piętro oferuje dodatkową przestrzeń mieszkalną w postaci kuchni, łazienki oraz dwóch przestronnych pokoi, co daje szerokie możliwości adaptacyjne – zarówno dla jednej, jak i dwóch rodzin.
Dom jest częściowo podpiwniczony. Nieruchomość wymaga doinwestowania, co stanowi doskonałą okazję dla osób poszukujących miejsca do własnej aranżacji i stworzenia wymarzonego domu według indywidualnych preferencji.
Serdecznie zapraszamy na prezentację tej wyjątkowej oferty.



